Multimedia - zdjęcia, filmiki, tapety na pulpit

Dział : Pozostałe Dodane przez -   13 luty 2008 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
Multimedia Multimedia
Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami działu multimedia. W miarę możliwości będziemy starali się powiększać istniejące zbiory lub w przypadku znalezienia czegoś ciekawego dokładać nowe pozycje. Na obecną chwilę dział multimediów w naszym serwisie podzieliliśmy na sześć podkategorii :
 

Galeria zdjęć - to na dzień dzisiejszy ponad 8700 zdjęć Roztocza i jego najbliższych okolic, na co składa się ponad 1 029 000 odsłon, 9 kategorii i 193 albumy.

Tapety na pulpit - to starannie wyselekcjonowane fotografie z Roztocza i okolic, zdjęcia można wykorzystać niekomercyjnie, jako np. tapety na pulpit, jako element graficzny bloga bądź innej prywatnej strony internetowej.

Roztoczańskie filmiki - to na dzień dzisiejszy kilkadziesiąt, krótkich filmików nakręconych przy okazji różnego rodzaju imprez, uroczystości lub innych wydarzeń.

Wygaszacze ekranu - to dwa przygotowane przez nasz serwis zbiory wyselekcjonowanych zdjęć, z których przygotowaliśmy dla Państwa roztoczański i świąteczny wygaszacz ekranu.

Roztocze z satelity - to 21 zdjęć (zrzutów ekranu) z programu Nasa World Wind, zdjęcia to wyselekcjonowane obszary regionu Roztocza, podzielone na "kwadraty" dookoła najbardziej znanych miejscowości naszego regionu.

Roztocze - stare mapy - to sześć skanów starych map z naszego regionu. (W oryginale skany są troszkę lepszej jakości, ale ze względu na dużą wielkość plików przygotowaliśmy wersje pomniejszone do akceptowalnego rozmiaru.)


 
Czytany 61009 razy

Reklama

Pogoda w Zamościu

Zamość

Google Translate

Bulgarian Croatian Czech English French German Hebrew Hungarian Italian Japanese Lithuanian Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian

Strefa usług

DMC Firewall is a Joomla Security extension!