Relacja z III Rodzinnego Rajdu Pieszego "Poznaj Puszczę Solską"

Dział : Turystyka Dodane przez -   15 sierpień 2014 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
Relacja z III Rodzinnego Rajdu Pieszego "Poznaj Puszczę Solską" Relacja z III Rodzinnego Rajdu Pieszego "Poznaj Puszczę Solską"

W dniu 09.08.2014 odbył się III Rodzinny Rajd Pieszy "Poznaj Puszczę Solską" w którym uczestniczyło 20 osób w tym najmłodsza uczestniczka miał 7 lat. Piechurzy wyruszy na szlak sprzed Pawilonu Geoturystycznego w kierunku kamieniołomu i baszty widokowej. Z Józefowa udali się do Fryszarki i Hamerni gdzie podziwiali rezerwat "Czartowe Pole". Rajd zakończył się około godziny 17:00 na placu przy szkole podstawowej. Najbardziej wytrwali piechurzy przeszli około 23 km a najmłodsi uczestnicy rajd pieszy zakończyli w Hamerni.

Serdeczne podziękowania za perfekcyjne poprowadzenie rajdu dla Przewodnika Turystycznego Rajdu Pana Andrzeja Dziaduszka, oraz za pomoc w przygotowaniu poczęstunku na trasie dla Pani Teresy Naklickiej i Pana Mariana Więcława. Na kolejne rajdy piesze zapraszamy za rok.

Więcej zdjęć pod - tym odnośnikiem.


Źródło informacji i wykorzystane materiały - ejozefow.pl - Urząd Miejski w Józefowie

Czytany 771 razy

Reklama

Pogoda w Zamościu

Przewaga chmur

1°C

Zamość

Przewaga chmur

Wilgotność: 58%

Wiatr: 11.27 km/h

Google Translate

Bulgarian Croatian Czech English French German Hebrew Hungarian Italian Japanese Lithuanian Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian

Strefa usług

DMC Firewall is a Joomla Security extension!