Odpowiedź na apel LOT Roztocze ws. przejść granicznych

Dział : Turystyka Dodane przez -   29 lipiec 2013 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

Szanowni Państwo dziś otrzymaliśmy list z Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego, który jest odpowiedzią na nasz apel dotyczący utworzenia pieszych przejść granicznych na Roztoczu i całej granicy wschodniej. W liście czytam, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych zwróciło się do wojewodów o dokonanie oceny możliwości utworzenia pasów dla pieszych na obecnie istniejących przejściach. Czytamy również, że w woj. lubelskim utworzenie takich korytarzy będzie wiązało się z rozbudową infrastruktury przejść. Otrzymaliśmy także wyrazy poparcia dla naszej wspólnej inicjatywy.

Otrzymaliśmy także poparcie od portalu www.caravaningworld.pl - który adresowany jest co ciekawe do zmotoryzowanych turystów z camperami i przyczepami.

"Caravaning World podpisuje się pod apelem obiema rękami. Proszę ukierunkować nas tak, by wspólnie osiągnąć zamierzony cel. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję i zdeterminowani do działania." Pozdrawiam serdecznie Kazimierz Kluska "Caravaning World" www.caravaningworld.pl.

W załączeniu skan listu.

- odpowiedź - strona 1

- odpowiedź - strona 2


Źródło informacji i wykorzystane materiały - lot.roztocze.com  - Lokalna Organizacja Turystyczna "Roztocze"

Czytany 2012 razy

Reklama

Pogoda w Zamościu

Przewaga chmur

1°C

Zamość

Przewaga chmur

Wilgotność: 58%

Wiatr: 11.27 km/h

Google Translate

Bulgarian Croatian Czech English French German Hebrew Hungarian Italian Japanese Lithuanian Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian

Strefa usług

DMC Firewall is a Joomla Security extension!