Zaproszenie na profilaktyczne badania raka piersi

Dział : Zdrowie Dodane przez -   23 styczeń 2013 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
Zaproszenie na profilaktyczne badania raka piersi Zaproszenie na profilaktyczne badania raka piersi

Uprzejmie informujemy, że w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu, można poddać się bezpłatnym profilaktycznym badaniom raka piersi.
Na badania mogą zgłosić się kobiety w wieku od 50 do 69 lat, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonały mammografii w ramach profilaktyki zdrowotnej lub otrzymały w ramach realizacji programu profilaktyki raka piersi w roku ubiegłym, pisemne wskazanie do wykonania ponownego badania mammograficznego po upływie 12 miesięcy.
Ważne: programem nie mogą być kobiety, u których już wcześniej zdiagnozowano zmiany nowotworowe o charakterze złośliwym w piersi.
Wskazane jest, aby uczestniczka programu przyniosła zdjęcia mammograficzne z poprzednich badań w celu ich porównania z aktualnym wynikiem.
Szczegółowe informacje można uzyskać w rejestracji Zakład Radiologii (I piętro) pod nr tel. 677 38 16, w godz. 8.00-13.00 od poniedziałku do piątku. Zostanie wówczas wyznaczony termin badania.
Badania są wykonywane w godz. 8.00-13.00 (poniedziałek, wtorek, środa, piątek) oraz od 8.00-18.00 (czwartek). Na badanie należy przynieść dowód osobisty i dokument ubezpieczenia.


Źródło informacji i wykorzystane materiały - szpital.zam.pl - Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu

Czytany 1294 razy

Reklama

Pogoda w Zamościu

Przewaga chmur

1°C

Zamość

Przewaga chmur

Wilgotność: 58%

Wiatr: 11.27 km/h

Google Translate

Bulgarian Croatian Czech English French German Hebrew Hungarian Italian Japanese Lithuanian Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian

Strefa usług

Our website is protected by DMC Firewall!