Zaproszenie na profilaktyczne badania raka piersi

Dział : Zdrowie Dodane przez -   23 styczeń 2013 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
Zaproszenie na profilaktyczne badania raka piersi Zaproszenie na profilaktyczne badania raka piersi

Uprzejmie informujemy, że w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu, można poddać się bezpłatnym profilaktycznym badaniom raka piersi.
Na badania mogą zgłosić się kobiety w wieku od 50 do 69 lat, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonały mammografii w ramach profilaktyki zdrowotnej lub otrzymały w ramach realizacji programu profilaktyki raka piersi w roku ubiegłym, pisemne wskazanie do wykonania ponownego badania mammograficznego po upływie 12 miesięcy.
Ważne: programem nie mogą być kobiety, u których już wcześniej zdiagnozowano zmiany nowotworowe o charakterze złośliwym w piersi.
Wskazane jest, aby uczestniczka programu przyniosła zdjęcia mammograficzne z poprzednich badań w celu ich porównania z aktualnym wynikiem.
Szczegółowe informacje można uzyskać w rejestracji Zakład Radiologii (I piętro) pod nr tel. 677 38 16, w godz. 8.00-13.00 od poniedziałku do piątku. Zostanie wówczas wyznaczony termin badania.
Badania są wykonywane w godz. 8.00-13.00 (poniedziałek, wtorek, środa, piątek) oraz od 8.00-18.00 (czwartek). Na badanie należy przynieść dowód osobisty i dokument ubezpieczenia.


Źródło informacji i wykorzystane materiały - szpital.zam.pl - Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu

Czytany 1246 razy

Reklama

Pogoda w Zamościu

Zamość

Google Translate

Bulgarian Croatian Czech English French German Hebrew Hungarian Italian Japanese Lithuanian Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian

Strefa usług

Our website is protected by DMC Firewall!