Dzień Drzwi Otwartych Onkologii

Dział : Zdrowie Dodane przez -   02 luty 2013 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
Dzień Drzwi Otwartych Onkologii Dzień Drzwi Otwartych Onkologii

Pragniemy poinformować, że w związku z przyłączeniem się Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu do ogólnopolskiej akcji „Dzień Drzwi Otwartych Onkologii” inicjatorem której jest Polska Unia Onkologii, w dniu 2 lutego br. będą przyjmowani na bezpłatne konsultacje medyczne wszyscy, którzy chcą się przebadać.
W ramach programu będzie można skorzystać z konsultacji onkologów klinicznych i chirurgów onkologicznych. Ponadto, bezpłatnie będą wykonywane badania USG piersi oraz profilaktyczna mammografia piersi w przedziale wiekowym od 50 do 69 roku życia. W akcji uczestniczyć będzie Stowarzyszenie Kobiet po leczeniu raka piersi „Zamojskie Amazonki”.

Konsultacje będą udzielane na terenie naszego Szpitala w godzinach od 10.00 do 14.00. Pacjenci będą rejestrowani w pok. 156 na I piętrze.

Osobą odpowiedzialną za organizację akcji jest Ordynator Oddziału Onkologii Klinicznej lek. med. Teresa Sosnowska.
Wszelkie informacje udzielane są pod nr  tel. (84) 677 3835. Serdecznie zapraszamy.

Ryszard Pankiewicz
Rzecznik Prasowy
SP Szpitala Wojewódzkiego
im. Papieża Jana Pawła II
w Zamościu

Źródło informacji i wykorzystane materiały - szpital.zam.pl - Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu

 

Czytany 1665 razy

Reklama

Pogoda w Zamościu

Przewaga chmur

1°C

Zamość

Przewaga chmur

Wilgotność: 58%

Wiatr: 11.27 km/h

Google Translate

Bulgarian Croatian Czech English French German Hebrew Hungarian Italian Japanese Lithuanian Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian

Strefa usług

Our website is protected by DMC Firewall!