Remont hali sportowej w Janowie Lubelskim na finiszu

Dział : Sport Dodane przez -   15 listopad 2014 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
Remont hali sportowej w Janowie Lubelskim na finiszu Remont hali sportowej w Janowie Lubelskim na finiszu

Dobiegają końca prace związane z remontem podłogi w hali sportowej w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Janowie Lubelskim.  Zakres niniejszego zadania  w głównej mierze dotyczył wykonania sprężystej podłogi sportowej z wykładziną rulonową systemową.

Mowa tu o wykonaniu rusztu podłogi z desek ułożonych na elastycznych podkładkach, wykonaniu ślepej podłogi z desek, ułożeniu izolacji z folii, przyklejenie na całej powierzchni wykładziny sportowej naturalnej, montaż listew przypodłogowych z funkcją wentylacji grawitacyjnej i listwy w drzwiach (progi); malowanie ścian farbą zmywalną, malowanie linii boisk: do gry w kosza, w siatkówkę, w piłkę ręczną, w tenisa ziemnego i badmintona; konserwacja posadzki (wykładzina została dodatkowo zakonserwowana, polakierowana środkiem zalecanym przez producenta wykładziny).

Ponadto oprócz remontu podłogi wykonano okładziny czoła balkonu; sadzenia tulei pod słupki bramek, słupki siatkówki i słupki badmintona, a także demontażu drzwi; demontażu do powtórnego montażu wszystkich drabinek gimnastycznych i osłon grzejników, bramek stalowych.

Przypomnijmy, że wartość zadania to suma rzędu 233 295, 33 zł (brutto). Wykonawcą jest firma LIDER KONSORCJUM INVEST – BIURO Sp. z o.o. z Rzeszowa.

Ministerstwo Sportu

Zaznaczmy, że  Ministerstwa Sportu i Turystyki pokrywa połowę kosztów remontu, na które nasza gmina zdobyła dofinansowanie.

Tekst i foto : Dorota Kozdra

Więcej zdjęć po - tym odnośnikiem.


Źródło informacji i wykorzystane materiały - janowlubelski.pl - Urząd miejski w Janowie Lubelskim

Czytany 2075 razy

Reklama

Pogoda w Zamościu

Przewaga chmur

1°C

Zamość

Przewaga chmur

Wilgotność: 58%

Wiatr: 11.27 km/h

Google Translate

Bulgarian Croatian Czech English French German Hebrew Hungarian Italian Japanese Lithuanian Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian

Strefa usług

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd