Remont hali sportowej w Janowie Lubelskim na finiszu

Dział : Sport Dodane przez -   15 listopad 2014 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
Remont hali sportowej w Janowie Lubelskim na finiszu Remont hali sportowej w Janowie Lubelskim na finiszu

Dobiegają końca prace związane z remontem podłogi w hali sportowej w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Janowie Lubelskim.  Zakres niniejszego zadania  w głównej mierze dotyczył wykonania sprężystej podłogi sportowej z wykładziną rulonową systemową.

Mowa tu o wykonaniu rusztu podłogi z desek ułożonych na elastycznych podkładkach, wykonaniu ślepej podłogi z desek, ułożeniu izolacji z folii, przyklejenie na całej powierzchni wykładziny sportowej naturalnej, montaż listew przypodłogowych z funkcją wentylacji grawitacyjnej i listwy w drzwiach (progi); malowanie ścian farbą zmywalną, malowanie linii boisk: do gry w kosza, w siatkówkę, w piłkę ręczną, w tenisa ziemnego i badmintona; konserwacja posadzki (wykładzina została dodatkowo zakonserwowana, polakierowana środkiem zalecanym przez producenta wykładziny).

Ponadto oprócz remontu podłogi wykonano okładziny czoła balkonu; sadzenia tulei pod słupki bramek, słupki siatkówki i słupki badmintona, a także demontażu drzwi; demontażu do powtórnego montażu wszystkich drabinek gimnastycznych i osłon grzejników, bramek stalowych.

Przypomnijmy, że wartość zadania to suma rzędu 233 295, 33 zł (brutto). Wykonawcą jest firma LIDER KONSORCJUM INVEST – BIURO Sp. z o.o. z Rzeszowa.

Ministerstwo Sportu

Zaznaczmy, że  Ministerstwa Sportu i Turystyki pokrywa połowę kosztów remontu, na które nasza gmina zdobyła dofinansowanie.

Tekst i foto : Dorota Kozdra

Więcej zdjęć po - tym odnośnikiem.


Źródło informacji i wykorzystane materiały - janowlubelski.pl - Urząd miejski w Janowie Lubelskim

Czytany 1955 razy

Reklama

Pogoda w Zamościu

Zamość

Google Translate

Bulgarian Croatian Czech English French German Hebrew Hungarian Italian Japanese Lithuanian Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian

Strefa usług

DMC Firewall is a Joomla Security extension!