Katarzyna Jaremczuk z Miejskiego Klubu Sportowego "Pogoń" Tyszowce została wicemistrzynią Polski w zapasach kobiet

Dział : Sport Dodane przez -   21 czerwiec 2014 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
Katarzyna Jaremczuk z Miejskiego Klubu Sportowego "Pogoń" Tyszowce została wicemistrzynią Polski w zapasach kobiet Katarzyna Jaremczuk z Miejskiego Klubu Sportowego "Pogoń" Tyszowce została wicemistrzynią Polski w zapasach kobiet

Katarzyna Jaremczuk z Miejskiego Klubu Sportowego "Pogoń" Tyszowce została wicemistrzynią Polski w zapasach kobiet. Podczas zawodów, które odbyły się w Wałbrzychu, podopieczna trenera Daniela Chwastka zajęła drugie miejsce w kategorii wagowej do 65 kilogramów.

W zorganizowanej po raz 20. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży wystartowało prawie 300 zawodników i zawodniczek, którzy nominacje do tego prestiżowego turnieju wywalczyli podczas zawodów Pucharu Polski. W kategorii kadetów i kadetek Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży to impreza rangi mistrzostw kraju, a zdobyte w tym turnieju medale są równoznaczne z medalami Mistrzostw Polski.

Oprócz tytułów, za zajęcia jednego z pierwszych trzech miejsc, zawodnicy otrzymują całoroczne stypendia, które są dla młodych sportowców dodatkową motywacją do dalszej, wytężonej pracy.

Trener "Pogoni" Daniel Chwastek uważa, że Katarzyna Jaremczuk jest obecnie jedną z najlepszych zawodniczek klubu z Tyszowiec. Podkreśla przy tym, że podczas zawodów w Wałbrzychu jego podopieczna w efektownym stylu wygrała wszystkie swoje walki eliminacyjne, ulegając dopiero w finale wielokrotnej mistrzyni kraju Aleksandrze Kotlewskiej.

(fot. MKS "Pogoń" Tyszowce)


Źródło informacji i wykorzystane materiały - tyszowce.pl - Urząd Miejski w Tyszowcach
Czytany 1145 razy

Reklama

Pogoda w Zamościu

Przewaga chmur

1°C

Zamość

Przewaga chmur

Wilgotność: 58%

Wiatr: 11.27 km/h

Google Translate

Bulgarian Croatian Czech English French German Hebrew Hungarian Italian Japanese Lithuanian Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian

Strefa usług

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd