Ogólnopolska akcja "BiegamBoLubię" w Krasnymstawie

Dział : Sport Dodane przez -   23 marzec 2014 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
Ogólnopolska akcja "BiegamBoLubię" w Krasnymstawie Ogólnopolska akcja "BiegamBoLubię" w Krasnymstawie

Ogólnopolska akcja "BiegamBoLubię" w KrasnymstawieSerdecznie zapraszamy mieszkańców Miasta i okolic do wspólnego biegania w ramach ogólnopolskiej akcji "BiegamBoLubię". W akcji uczestniczy już kilkadziesiąt miast z terenu całej Polski. Patronami programu są FUNdacja BIEGanie oraz Program III Polskiego Radia.

Spotkania odbywać się będą w każdy czwartek od 20 marca do 8 listopada 2014 r. (wyłączającOgólnopolska akcja "BiegamBoLubię" w Krasnymstawie święta państwowe) w godzinach 18:00 - 19:15 na Stadionie Miejskim przy ul. Piłsudskiego 48. Zajęcia są bezpłatne i  mogą w nich uczestniczyć osoby powyżej 16 roku życia. Osoby młodsze muszą być pod opieką dorosłych.

Podczas zajęć, oprócz treningów biegowych wykonywane będą różnorodne ćwiczenia sprawnościowe, koordynacyjne i gimnastyczne. Program zajęć będzie dostosowany do uczestników o różnym poziomie zaawansowania ze szczególnym uwzględnieniem osób początkujących. Bezpieczeństwo i komfort treningu zapewnia krasnostawski Stadion Miejski. Głównym celem akcji jest integracja i wzajemne poznanie się osób już biegających oraz pokazanie, że bieganie jest naprawdę przyjemne i biegać może każdy.


Źródło informacji i wykorzystane materiały - krasnystaw.pl  - Miasto Krasnystaw

Czytany 1016 razy

Reklama

Pogoda w Zamościu

Przewaga chmur

1°C

Zamość

Przewaga chmur

Wilgotność: 58%

Wiatr: 11.27 km/h

Google Translate

Bulgarian Croatian Czech English French German Hebrew Hungarian Italian Japanese Lithuanian Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian

Strefa usług

DMC Firewall is a Joomla Security extension!