Ogólnopolska akcja "BiegamBoLubię" w Krasnymstawie

Dział : Sport Dodane przez -   23 marzec 2014 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
Ogólnopolska akcja "BiegamBoLubię" w Krasnymstawie Ogólnopolska akcja "BiegamBoLubię" w Krasnymstawie

Ogólnopolska akcja "BiegamBoLubię" w KrasnymstawieSerdecznie zapraszamy mieszkańców Miasta i okolic do wspólnego biegania w ramach ogólnopolskiej akcji "BiegamBoLubię". W akcji uczestniczy już kilkadziesiąt miast z terenu całej Polski. Patronami programu są FUNdacja BIEGanie oraz Program III Polskiego Radia.

Spotkania odbywać się będą w każdy czwartek od 20 marca do 8 listopada 2014 r. (wyłączającOgólnopolska akcja "BiegamBoLubię" w Krasnymstawie święta państwowe) w godzinach 18:00 - 19:15 na Stadionie Miejskim przy ul. Piłsudskiego 48. Zajęcia są bezpłatne i  mogą w nich uczestniczyć osoby powyżej 16 roku życia. Osoby młodsze muszą być pod opieką dorosłych.

Podczas zajęć, oprócz treningów biegowych wykonywane będą różnorodne ćwiczenia sprawnościowe, koordynacyjne i gimnastyczne. Program zajęć będzie dostosowany do uczestników o różnym poziomie zaawansowania ze szczególnym uwzględnieniem osób początkujących. Bezpieczeństwo i komfort treningu zapewnia krasnostawski Stadion Miejski. Głównym celem akcji jest integracja i wzajemne poznanie się osób już biegających oraz pokazanie, że bieganie jest naprawdę przyjemne i biegać może każdy.


Źródło informacji i wykorzystane materiały - krasnystaw.pl  - Miasto Krasnystaw

Czytany 950 razy

Reklama

Pogoda w Zamościu

Zamość

Google Translate

Bulgarian Croatian Czech English French German Hebrew Hungarian Italian Japanese Lithuanian Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian

Strefa usług

Our website is protected by DMC Firewall!