Biuro Szybkiej Interwencji Spółka Jawna Z. Mroczek i Wspólnicy

Dział : Reklama Dodane przez -   14 styczeń 2013 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

Ochrona Osób i Mienia
Jednym z podstawowych i nieodzownych elementów bezpieczeństwa obiektu jest ochrona fizyczna. Usługa ta w ciągu ostatnich lat uległa ogromnej metamorfozie, związanej głównie szybkim rozwojem infrastruktury technicznej.
Firma nasza dążąc do świadczenia usług ochrony na możliwie najwyższym poziomie z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technicznych, oferuje swoim klientom ochronę obiektów z wykorzystaniem bezprzewodowych środków łączności radiowej w oparciu o własne częstotliwości radiowe, system kontroli pracowników Active Guard, system monitoringu wizyjnego obiektu, system bezprzewodowych przycisków napadowych wyposażonych w odbiornik GPS i nadajnik GPRS.
W przyszłości nasi klienci będą mieli możliwość zalogowania się do naszego systemu i sprawdzenia rzetelności dokonywanych obchodów obiektu. Agencja nasza chroni zarówno małe jak i duże obiekty. Do naszych klientów należą między innymi: obiekty wojskowe zakłady produkcyjne, hurtownie, markety, obiekty produkcji specjalnej, biurowce, budowy i wiele innych.
Monitoring
Monitorowanie systemów alarmowych uznawane jest na świecie za jedną najskuteczniejszych form ochrony. Połączenie profesjonalnego systemu alarmowego nowoczesnym i niezawodnym systemem transmisji danych o zaistniałym zdarzeniu oraz nieprzerwana 24 godzinna profesjonalna obsługa operatorów Centrum Monitorowania Alarmów i znakomicie wyszkolonych i wyposażonych grup interwencyjnych, składa się na system, którego skuteczność można porównywać z ochroną fizyczną . Możemy śmiało powiedzieć iż posiadamy jedno z najbardziej rozbudowanych stacji monitorowania, której praca opiera się na kilku niezależnych pasmach radiowych, przyznanych nam przez Urząd Komunikacji Elektronicznej.
Do przekazywania danych w systemie monitorowania wykorzystujemy następujące drogi łączności:
- radiową off-line
- radiową on-line
- telefoniczną komutowaną
- GSM SMS
- GSM GPRS
- LAN/ETHERNET
Następnym nieodzownym elementem systemu monitorowania są załogi interwencyjne do których operatorzy Centrum Monitorowania Alarmów przekazują informacje o sygnałach alarmowych z objętych ochroną obiektów. Pracownicy grup interwencyjnych z uwagi na duży poziom zagrożenia i ponoszonej odpowiedzialności muszą się cechować odpowiednimi predyspozycjami psychofizycznymi do których należą między innymi : zdolność przekładania dobra innych nad dobro własne, umiejętność podejmowania trafnych i trudnych decyzji w sytuacjach ekstremalnych, umiejętność oceny poziomu zagrożenia pod kątem dobrania adekwatnych środków do zaistniałej sytuacji. Tak dobrane elementy wchodzące w skład „monitoringu” są gwarancją skutecznej i pewnej ochrony.
Konwoje
Dbamy o to by nasza oferta była ofertą pełną skierowaną do różnego rodzaju podmiotów, tym również przedsiębiorstw, dlatego też w naszej ofercie znajdziecie Państwo usługę konwojowania i inkasa wartości pieniężnych, przedmiotów wartościowych lub niebezpiecznych. Do realizacji tej szczególnie trudnej i niebezpiecznej usługi realizowanej przez Naszą firmę oddelegowani są pracownicy z długim stażem, którzy sprawdzili się już różnych sytuacjach jak również potrafią radzić sobie ze stresem.
Załogi konwojowe są wyposażone w środki ochrony osobistej ( hełmy i kamizelki kuloodporne) oraz środki łączności radiowej jak również broń palną krótką i maszynową. Wszystkie pojazdy wykorzystywane do konwojowania lub inkasa wartości pieniężnych wyposażone są w systemy GPS umożliwiając dyżurnym Centrum Operacyjnego ciągłą ich obserwację. Posiadamy samochody przystosowane do transportu wartości pieniężnych posiadające wymagane certyfikaty i niezbędne atesty. Przewożone wartości pieniężne ubezpieczone są od rabunku lub zniszczenia w czasie transportu.
Zabezpieczenia techniczne
Systemy Alarmowe
W ofercie swoich usług firma nasza posiada także systemy alarmowe.
- systemy sygnalizacji włamania i napadu
- systemy kontroli dostępu i RCP
- systemy pożarowe i oddymiania
- sieci strukturalne
- inne zabezpieczenia elektroniczne i mechaniczne
Współczesna technika, oparta głównie na technologii cyfrowej umożliwia skuteczne wykrywanie większości występujących na obiektach zagrożeń.Od wiedzy i doświadczenia projektanta systemu alarmowego zależy jego prawidłowe skonfigurowanie, tak by dobrane urządzenia i rozwiązania dawały gwarancję jego profesjonalnego wykonania na etapie montażu oraz skutecznej ochrony na etapie użytkowania. Zdobywane przez lata na setkach różnego typu obiektów doświadczenie, w dziedzinie ich technicznej ochrony doprowadziły Naszą firmę do wypracowania własnych wzorców dotyczących projektowania i wykonywania tego typu instalacji. Instalacje systemów alarmowych wykonywane są w technologii systemów przewodowych oraz bezprzewodowych jak również mieszanych ( wykorzystanie w systemie przewodowym niektórych elementów systemu bezprzewodowego np. czujek, przycisków napadowych itp. ) Tego typu rozwiązania zapewniają wysoki stopień bezpieczeństwa chronionego technicznie obiektu przy optymalnym poziomie kosztów instalacji i późniejszych kosztach jego użytkowania. Wszystkie instalacje wykonywane są w oparciu o sprzęt wysokiej jakości, tak by spełniały kryteria odnośnie klasy bezpieczeństwa oraz posiadały niezbędne certyfikaty. Z myślą o Naszych klientach oferujemy także bezpłatne doradztwo i wycenę proponowanych systemów. Nad jakością naszych usług czuwa system zarządzania jakością ISO 9001-2008
Telewizja dozorowa (CCTV)
Firma nasza świadczy także usługi w zakresie projektowania i instalacji systemów telewizji dozorowej dla firm, instytucji, zakładów produkcyjnych, hurtowni jak też osób fizycznych.Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Wybór odpowiednio dobranych pod potrzeby klienta urządzeń nie należy do łatwych. Wśród gąszczu tylu urządzeń dostępnych na rynku, gdzie każdy ze sprzedawców zachwala swój produkt łatwo się pogubić. Doradztwo i konfiguracja na podstawie kart katalogowych jest niejednokrotnie przyczyną późniejszych „kłopotów” . Dlatego też bogate doświadczenie oraz możliwość wcześniejszej prezentacji proponowanego sprzętu jest niezmiernie ważne na etapie projektowania systemu i doboru urządzeń. Firma nasza buduje systemy telewizji przemysłowej tylko w oparciu o urządzenia sprawdzonych przez nas marek. Większość proponowanego przez nas sprzętu jesteśmy w stanie Państwu zaprezentować w siedzibie naszej firmy. Pracownicy działu technicznego otwarci są na wszelkiego rodzaju sugestie a dział handlowy pracuje z zasadą poszanowania portfela naszego klienta. Montujemy kamery stałe i obrotowe, przewodowe i bezprzewodowe. Nasze urządzenia umożliwiają zarówno podgląd lokalny jaki i zdalny.

 

Biuro Szybkiej Interwencji Spółka Jawna Z. Mroczek i Wspólnicy
ul. Chopina 3, 22-400 Zamość
tel./fax.: +48 (84) 639-10-99, (84) 639-32-56
tel.kom.: +48 (604) 505-074
email : bsi@bsi-ochrona.pl
strona www : bsi-ochrona.pl

 

Czytany 1367 razy

Reklama

Pogoda w Zamościu

Przewaga chmur

1°C

Zamość

Przewaga chmur

Wilgotność: 58%

Wiatr: 11.27 km/h

Google Translate

Bulgarian Croatian Czech English French German Hebrew Hungarian Italian Japanese Lithuanian Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian

Strefa usług

DMC Firewall is a Joomla Security extension!