Stara Szkoła - Potok Senderki

Dział : Reklama Dodane przez -   27 lipiec 2013 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

POSIADŁOŚĆ - Posiadłość mieści się w budynku starej szkoły. Postanowiliśmy dać temu miejscu nowe życie. Przeprowadziliśmy generalny remont i nadaliśmy funkcję domu gościnnego. Stworzyliśmy niepowtarzalny klimat dzięki unikalnym meblom i aranżacji wnętrz. Wyposażenie pokoi i innych pomieszczeń wykonaliśmy własnoręcznie, wykorzystaliśmy zaskakujące materiały. Teren dookoła "Starej Szkoły" sprzyja wyciszeniu i prawdziwemu wypoczynkowi. Mogą Państwo tutaj zaznać spokoju i relaksu. Miejsce to jest propozycją dla miłośników natury, aktywnego wypoczynku, ale i beztroskiego leniuchowania.

STARE, A JEDNAK NOWE - Posiadłość mieści się w budynku dawnej szkoły. Budynek szkoły z 1938 r. został przeniesiony z pobliskiej wsi Grabownicy po ponownym postawieniu przejął funkcję domu gościnnego.
Stworzyliśmy niepowtarzalny klimat dzięki unikalnym meblom i aranżacji wnętrz. Wyposażenie pokoi i innych pomieszczeń wykonaliśmy własnoręcznie, wykorzystaliśmy zaskakujące materiały. Teren dookoła "Starej Szkoły" sprzyja wyciszeniu i prawdziwemu wypoczynkowi. Mogą Państwo tutaj zaznać spokoju i relaksu. Miejsce to jest propozycją dla miłośników natury, aktywnego wypoczynku, ale i beztroskiego leniuchowania.

POKOJE - Do państwa dyspozycji oddajemy 5 przestronnych pokoi z łazienkami w tym dwa apartamenty z tarasami.

WSPÓLNE GRILLOWANIE - Popołudniowy grill w pogodny dzień to świetny pomysł. Na terenie posiadłości do Państwa dyspozycji jest grill, z którego można w każdej chwili skorzystać.

LOKALIZACJA - Potok Senderki to niewielka miejscowość położona w województwie lubelskim w okolicach Roztoczańskiego Narodowego Parku. Około 150 km na Wschód znajduje się Lwów, można więc udać się na wycieczkę do jednego z najpiękniejszych miast Europy Wschodniej. Jest też blisko Zamość - perła renesansu.

NA GRZYBY - Polacy uwielbiają zbierać grzyby. A jak wiadomo Roztocze uznawane jest za grzybowy raj. Okoliczne lasy są ich pełne, dlatego warto podczas pobytu wybrać się na spacer z koszykiem i kozikiem. Opieńki, podgrzybki i prawdziwki czekają na zapalonych grzybiarzy.

ZABYTKOWE SZTOLNIE - Środkowe Roztocze, na terenie którego położony jest Potok Senderki jest zagłębiem kamieniarskim. W samym Potoku po dawnych kopalniach pozostały zabytkowe sztolnie. Wydobywany materiał był wykorzystywany do wytwarzania kamienia młyńskiego. Dziś turyści mogą zwiedzać.

PARK NARODOWY - W pobliżu Potoku Senderki znajduje się Roztoczański Park Narodowy. Jak każdy park i ten jest miejscem magicznym. Spotkać tu można wiele dzikich zwierząt : jelenie, rysie, kuny itd. Park zwiedzać można na wiele sposób: pieszo, rowerem lub konno.

ROWERY - Do dyspozycji gości mamy rowery przystosowane do jazdy po licznych okolicznych trasach.

ROWEROWA JAZDA - Miłośnicy dwóch kółek mogą u nas znaleźć swój azyl. Wycieczki rowerowe po okolicy zapewnią wiele przyjemności. Piękne krajobrazy z pewnością umilą czas cyklistom. Można połączyć dwie pasje ? jazdę na rowerze oraz odkrywanie pięknych miejsc. Na terenie posiadłości jest wyznaczone miejsce, w którym można przechowywać rowery. Nie trzeba martwić się o sprzęt. Gwarantujemy, że przejażdżka po Roztoczu przyniesie wiele radości.

GRY I ZABAWY DLA DZIECI - Czas z najmłodszymi mogą Państwo spędzać na różne sposoby. W wyposażeniu domu gościnnego są gry planszowe, karty i gry zręcznościowe, z których mogą Państwo w każdej chwili skorzystać. Jest to dobre rozwiązanie na dni, kiedy pogoda nie dopisuje.

PRZYJEDŹ SWOIM AUTEM - Na terenie posiadłości jest parking, na którym mogą Państwo zostawić swoje auto. Przyjeżdżając własnym transportem, mogą Państwo zabrać z sobą wszystkie potrzebne rzeczy, nie martwiąc się o bagaż

Club & Restaurant : Szkoła 69 - Szkoła69 to klub muzyczny stylizowany na lata 60 / 70, gdzie odbywają się koncerty, wernisaże, warsztaty a także nietuzinkowe wesela I imprezy zamknięte na dwóch płaszczyznach : sali barowo-bankietowej oraz kinowo-konferencyjnej. To także restauracja serwująca ekologiczne potrawy oparte na zasadach slow food, do których produkty zakupowane są u miejscowych producentów w budynku gdzie górny poziom stanowi nowojorska kawiarnia. Dodatkową atrakcją Szkoły69 jest Hippibus, czyli piętrowy angielski autobus wyposażony w sprzęt audio / video ze stylizacją z szalonych lat 60-tych, który pełni funkcje mobilnego baru na kółkach.

 

Stara Szkoła
Potok Senderki, 22-440 Krasnobród    
tel.: +48 (660) 754-275 (Artur)    
tel.: +48 (600) 468-324 (Łucja)
strona www : stara-szkoła.pl

 

Czytany 1667 razy

Reklama

Pogoda w Zamościu

Zamość

Google Translate

Bulgarian Croatian Czech English French German Hebrew Hungarian Italian Japanese Lithuanian Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian

Strefa usług

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd