Domek letniskowy Wszędzie Daleko

Dział : Reklama Dodane przez -   06 marzec 2013 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

Jeśli szukasz miejsca na wypoczynek z dala od zgiełku miejskiego, galerii, marketów, w ciszy i spokoju w ładnym miejscu – na skraju lasu TO JEST TO !

Mamy do zaoferowania gościom 4-5 osobowy domek (aneks kuchenny, salonik z kominkiem, łazienka i dwa pokoje sypialne) na ogrodzonej 0,60 ha działce ze stawem. Staw jest zarybiony. Istnieje możliwość wędkowania. Do dyspozycji gości oferujemy łódkę. W odległości 60 m od posesji płynie rzeka Huczwa. Nie stwarzamy trudności jeżeli chodzi o przywóz pupili.

W przypadku wynajmu domku mieszkalnego na wypoczynek indywidualny domek "Biesiadny" nie będzie udostępniany innym gościom.

W okolicy ok. 1,5 km w miejscowości Czermno odkryto ruiny Czerwienia (XIII wiek) stanowiącego serce Grodów Czerwieńskich. W 2011 roku w ruinach starego kościoła odkryto skarb.

Miejsce to jest urokliwe samo w sobie dla ludzi szukający ciszy, głuszy i spokoju, ale może również stanowić bazę wypadową na zwiedzanie znajdującego się w odległości ok. 45 km Zamościa – Perły Renesansu jak i Roztocza.

Domek "Biesiadny" przeznaczony jest na imprezy zamknięte na około 30-40 osób wyposażony w kuchnię łazienkę i salę taneczno-konsumpcyjną z kominkiem. Stanowi on idealne miejsce na imprezy okolicznościowe i integracyjne.
Duży obszar z miejscem na ognisko pozwala miło spędzić czas w gronie przyjaciół również na świeżym, leśnym powietrzu.

W przypadku wynajmu domku mieszkalnego na wypoczynek indywidualny domek "Biesiadny" nie będzie udostępniany innym gościom.

 

 

Domek letniskowy Wszędzie Daleko
Wronowice 96, 22-550 Werbkowice    
tel.: +48 (664) 495-731
strona www : www.wszedziedaleko.cba.pl

 

 

 

Czytany 1325 razy

Reklama

Pogoda w Zamościu

Zamość

Google Translate

Bulgarian Croatian Czech English French German Hebrew Hungarian Italian Japanese Lithuanian Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian

Strefa usług

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd