Domek letniskowy Wszędzie Daleko

Dział : Reklama Dodane przez -   06 marzec 2013 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

Jeśli szukasz miejsca na wypoczynek z dala od zgiełku miejskiego, galerii, marketów, w ciszy i spokoju w ładnym miejscu – na skraju lasu TO JEST TO !

Mamy do zaoferowania gościom 4-5 osobowy domek (aneks kuchenny, salonik z kominkiem, łazienka i dwa pokoje sypialne) na ogrodzonej 0,60 ha działce ze stawem. Staw jest zarybiony. Istnieje możliwość wędkowania. Do dyspozycji gości oferujemy łódkę. W odległości 60 m od posesji płynie rzeka Huczwa. Nie stwarzamy trudności jeżeli chodzi o przywóz pupili.

W przypadku wynajmu domku mieszkalnego na wypoczynek indywidualny domek "Biesiadny" nie będzie udostępniany innym gościom.

W okolicy ok. 1,5 km w miejscowości Czermno odkryto ruiny Czerwienia (XIII wiek) stanowiącego serce Grodów Czerwieńskich. W 2011 roku w ruinach starego kościoła odkryto skarb.

Miejsce to jest urokliwe samo w sobie dla ludzi szukający ciszy, głuszy i spokoju, ale może również stanowić bazę wypadową na zwiedzanie znajdującego się w odległości ok. 45 km Zamościa – Perły Renesansu jak i Roztocza.

Domek "Biesiadny" przeznaczony jest na imprezy zamknięte na około 30-40 osób wyposażony w kuchnię łazienkę i salę taneczno-konsumpcyjną z kominkiem. Stanowi on idealne miejsce na imprezy okolicznościowe i integracyjne.
Duży obszar z miejscem na ognisko pozwala miło spędzić czas w gronie przyjaciół również na świeżym, leśnym powietrzu.

W przypadku wynajmu domku mieszkalnego na wypoczynek indywidualny domek "Biesiadny" nie będzie udostępniany innym gościom.

 

 

Domek letniskowy Wszędzie Daleko
Wronowice 96, 22-550 Werbkowice    
tel.: +48 (664) 495-731
strona www : www.wszedziedaleko.cba.pl

 

 

 

Czytany 1381 razy

Reklama

Pogoda w Zamościu

Przewaga chmur

1°C

Zamość

Przewaga chmur

Wilgotność: 58%

Wiatr: 11.27 km/h

Google Translate

Bulgarian Croatian Czech English French German Hebrew Hungarian Italian Japanese Lithuanian Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian

Strefa usług

DMC Firewall is a Joomla Security extension!