Umowa na przekazanie terenów pod budowę przetwórni owoców w Kraśniku podpisana

Dział : Biznes, Finanse, Gospodarka Dodane przez -   06 czerwiec 2014 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
Umowa na przekazanie terenów pod budowę przetwórni owoców w Kraśniku podpisana Umowa na przekazanie terenów pod budowę przetwórni owoców w Kraśniku podpisana

W dniu wczorajszym (2. 06. 2014) w Urzędzie Miasta podpisano umowę oddania w wieczyste użytkowanie terenów pod przetwórnię owoców w kraśnickiej Strefie Inwestycji.

Inwestorem, który otrzymał już zezwolenie na działalność w kraśnickiej podstrefie ekonomicznej jest Pan Wiesław Pyśniak (na zdjęciu), współwłaściciel opolskiej firmy Pol-Owoc.

- Nasze miasto jest zagłębiem produkcji owoców miękkich, przede wszystkim malin i truskawek. Skupowanie owoców bezpośrednio od producentów i w budowa przetwórni blisko plantacji jest konieczne w przypadku przetwórstwa owoców miękkich – mówił burmistrz Kraśnika, Mirosław Włodarczyk.

- Kilkumiesięczne rozmowy i działania doprowadziły nas do jakże ważnego kroku w naszej współpracy – mówił Wiesław Pyśniak. – Jestem bardzo wdzięczny burmistrzowi Włodarczykowi i miejskim urzędnikom za okazaną pomoc.

W podziękowaniu z profesjonalne podejście i życzliwą atmosferę Wiesław Pyśniak przywiózł dwa torty z ... truskawkami. Jak sam mówił, jest to symboliczny podarunek, oznaczający, że liczy na dalszą owocną współpracę.

-Cieszę się, że udało nam się wokół tej inwestycji stworzyć pozytywny klimat, który zostanie zauważony przez innych potencjalnych inwestorów. Chcemy, aby wszyscy wiedzieli że Kraśnik jest miastem otwartym na współpracę a pracownicyUrzędu Miasta zawsze gotowi do pomocy – podkreślał burmistrz Włodarczyk.


Źródło informacji i wykorzystane materiały - krasnik.pl  - Urząd Miasta w Kraśniku

Czytany 1169 razy

Reklama

Pogoda w Zamościu

Przewaga chmur

1°C

Zamość

Przewaga chmur

Wilgotność: 58%

Wiatr: 11.27 km/h

Google Translate

Bulgarian Croatian Czech English French German Hebrew Hungarian Italian Japanese Lithuanian Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian

Strefa usług

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd