Zamojska Nagroda Gospodarcza

Dział : Biznes, Finanse, Gospodarka Dodane przez -   07 kwiecień 2012 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
Zamojska Nagroda Gospodarcza Zamojska Nagroda Gospodarcza

Rok temu, po raz pierwszy Kapituła Zamojskiej Nagrody Gospodarczej INWESTOR ROKU wskazała inwestycje zrealizowane w Zamościu w 2010 roku, które w szczególny sposób przyczyniły się do zwiększenia potencjału gospodarczego naszego miasta.

W edycji Zamojskiej Nagrody Gospodarczej INWESTOR ROKU 2011 zostaną uhonorowane, w czterech kategoriach, te spółki i ci przedsiębiorcy, którzy zakończyli w 2011 roku inwestycje – oddali do użytku nowe budynki, hale, przekazali do użytkowania nowe urządzenia, maszyny, jak również zainwestowali w swoich pracowników i technologie. Kapituła będzie podejmowała decyzje na podstawie przesłanych przez Państwo informacji. Termin zgłaszania trwa do 7 kwietnia (TUTAJ do pobrania formularza zgłoszeniowego.

Przypominamy, że nagrody Inwestor Roku 2010 przypadły w poszczególnych kategoriach: Greinplast Plus Sp. z o.o. (Duży Inwestor zewnętrzny - największa inwestycja), Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. (Duży Inwestor lokalny – największa inwestycja), Puls Sp. z o.o. oraz Przedsiębiorstwo Handlowe Luzam Lucjan Wójtowicz (Mały Inwestor lokalny – największa inwestycja).

Uroczyste ogłoszenie laureatów Zamojskiej Nagrody Gospodarczej INWESTOR ROKU 2011 nastąpi w trakcie II Zamojskiego Forum Gospodarczego, które odbędzie się 18 kwietnia 2012 roku w Centrum Kultury Filmowej.

Więcej informacji na stronie Podstrefy Ekonomicznej Zamość - czytaj więcej ...


Źródło informacji i wykorzystane materiały - inwestujnawschodzie.pl  - Podstrefa Ekonomiczna Zamość

Czytany 1814 razy

Reklama

Pogoda w Zamościu

Przewaga chmur

1°C

Zamość

Przewaga chmur

Wilgotność: 58%

Wiatr: 11.27 km/h

Google Translate

Bulgarian Croatian Czech English French German Hebrew Hungarian Italian Japanese Lithuanian Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian

Strefa usług

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd