II Roztoczańskie Forum Gospodarcze

Dział : Biznes, Finanse, Gospodarka Dodane przez -   07 maj 2013 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
II Roztoczańskie Forum Gospodarcze II Roztoczańskie Forum Gospodarcze

Agencja Rozwoju Roztocza Sp. z o.o. już po raz drugi organizuje Roztoczańskie Forum Gospodarcze. Pierwsza edycja przedsięwzięcia odbyła się w październiku 2012 roku i zebrała wiele pozytywnych opinii, co pozwala wierzyć – jak mówi Marcin Rechulicz Prezes ARR Sp. z o.o. – że na Roztoczu jest miejsce na Forum Gospodarcze z prawdziwego zdarzenia, takie, które będzie integrowało środowisko przedsiębiorców i tworzyło płaszczyznę dyskusji na tematy, które z ich punktu widzenia są istotne. Tak było za pierwszym razem, kiedy to dyskutowano na tematy związane z przyszłością środków europejskich, zaletach i wadach przygranicznego położenia Roztocza, pozyskiwaniu środków finansowych na rozwój przedsiębiorstwa, a także na temat tworzonej marki lokalnej Roztocze – Witalność z natury, którą wspólnie z Lokalną Organizacją Turystyczną Roztocze tworzymy. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu „Rozwój ARR Sp. z o.o. jako operatora marki Roztocze – Witalność z natury” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach RPO WL II Oś Priorytetowe Działanie 2.3. Schemat B Wsparcie Instytucji Otoczenia Biznesu.

    Program II Roztoczańskiego Forum Gospodarczego zapowiada, kolejną porcję ważnych dyskusji. Do współpracy  przy tegorocznym Forum włączyli się: Lokalna Organizacja Turystyczna Roztocze, Lubelski Klub Biznesu, Powiat Tomaszowski, Katolicki Uniwersytet Lubelski, a patronat honorowy objęli Marszałkowie Województwa Lubelskiego i Podkarpackiego oraz media regionalne.

    W ramach tegorocznej edycji, która zaplanowana została na 16-17 maja  będą poruszane tematy z zakresu: Innowacyjnej gospodarki na peryferiach, Współpracy przedsiębiorcy z instytucjami finansowymi, Energii odnawialnej: szanse i zagrożenia oraz Biznes a oświata: płaszczyzny współpracy. Całość Forum prowadzona i moderowana będzie przez Pana Łukasza Kijka dziennikarza telewizji TVN CNBC – autora i prowadzącego program "Dzień na Rynkach", w którym analizuje kondycję spółek z GPW. Dodatkowo w ramach tegorocznej edycji przewidujemy zorganizowanie specjalistycznych warsztatów dla przedsiębiorców z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstw. Od 30 kwietnia będą przyjmowane zgłoszenia uczestnictwa w Forum. Dla zainteresowanych informacje  i  formularze zgłoszeniowe będą udostępnione na stronie www.arr.tomaszowskie.pl. Udział w Forum jest bezpłatny.

Listę panelistów forum można obejrzeć pod - tym odnośnikiem.

Program Roztoczańskiego Forum Gospodarczego można obejrzeć pod - tym odnośnikiem.


Źródło informacji i wykorzystane materiały - roztoczewita.pl  - Lokalna Organizacja Turystyczna "Roztocze"

Czytany 2932 razy

Reklama

Pogoda w Zamościu

Przewaga chmur

1°C

Zamość

Przewaga chmur

Wilgotność: 58%

Wiatr: 11.27 km/h

Google Translate

Bulgarian Croatian Czech English French German Hebrew Hungarian Italian Japanese Lithuanian Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian

Strefa usług

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd