Ruszyła kampania - Lubelskie - jak nowe

Dział : Biznes, Finanse, Gospodarka Dodane przez -   09 wrzesień 2012 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
Ruszyła kampania - Lubelskie - jak nowe Ruszyła kampania - Lubelskie - jak nowe

Ruszyła kampania - Lubelskie - jak noweWystartowała kampania wizerunkowo-promocyjna Regionalnego Programu OperacyjnegoRuszyła kampania - Lubelskie - jak nowe (RPO). Kampania będzie prowadzona na terenie województwa lubelskiego. Jej głównym celem jest zwiększenie świadomości jego mieszkańców na temat znaczenia funduszy europejskich dla rozwoju regionu.

Kampania „Lubelskie - jak nowe !" Regionalnego Programu Operacyjnego (RPO) ma charakter regionalny i potrwa do końca października 2012 roku. Jest adresowana przede wszystkim do osób w wieku 18-49 lat z miejscowości liczących ponad 5 tys. mieszkańców. Jej odbiorcami są również instytucje i organizacje korzystające z unijnego wsparcia z RPO.
W kampanii zostaną wykorzystane trzydziestosekundowe spoty emitowane w kinach w Lublinie, Białej Podlaskiej, Chełmie, Kraśniku, Puławach oraz Zamościu, a także 70 billboardów zlokalizowanych w miastach Lubelszczyzny. Zdjęcia reklamowe wykorzystane w spocie oraz pozostałych materiałach promocyjnych zostały zrealizowane w Zamościu, dworze Sanna w Wierzchowiskach.

Link do spotu : http://www.youtube.com/watch?v=ZHrLHv_jnHU&feature=plcp

Idea kampanii „Lubelskie - jak nowe!" została oparta na motywie niespodzianki. „Unijnymi prezentami" są przedmioty obecne w codziennym życiu mieszkańców Lubelszczyzny, które wiążą się z inwestycjami zrealizowanymi w ramach RPO. Zawinięte w błękitny papier nawiązujący do barw flagi Unii Europejskiej, po rozpakowaniu stają się symbolem zmian zachodzących w regionie.
Wsparcie kampanii zapewnią działania promocyjne w internecie (m.in. w wybranych serwisach lokalnych, portalu YouTube oraz na Facebooku) oraz spoty radiowe, które będzie można usłyszeć w trzech lokalnych rozgłośniach: Eska Lublin, Radio Freee oraz Radio Złote Przeboje Lublin. Dodatkowo, w najpopularniejszych miejscach województwa stanie 50 specjalnych stojaków z wizytówkami prezentującymi projekty dofinansowane z RPO.


Źródło informacji i wykorzystane materiały - lubelskie.pl  - Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

Czytany 2126 razy

Reklama

Pogoda w Zamościu

Przewaga chmur

1°C

Zamość

Przewaga chmur

Wilgotność: 58%

Wiatr: 11.27 km/h

Google Translate

Bulgarian Croatian Czech English French German Hebrew Hungarian Italian Japanese Lithuanian Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian

Strefa usług

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd