Łączy nas Marka Lubelskie

Dział : Życie społeczne Dodane przez -   20 październik 2014 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
Marszałek Sławomir Sosnowski i wicemarszałek Krzysztof Grabczuk na konferencji prasowej otwierającej nową kampanię Marki Lubelskie Marszałek Sławomir Sosnowski i wicemarszałek Krzysztof Grabczuk na konferencji prasowej otwierającej nową kampanię Marki Lubelskie

2 października, w całym województwie lubelskim, wystartowała kampania promocyjno-informacyjna programu Marka Lubelskie. Główne hasło kampanii - „Łączy nas Marka Lubelskie" - ma podkreślać, że każdy z nas, jako konsument, poprzez kupowanie lubelskich produktów i usług ma bezpośredni wpływ na rozwój gospodarki województwa. 

- W województwie lubelskim mieszka ponad 2 miliony osób - mówi Krzysztof Grabczuk, wicemarszałek województwa lubelskiego. - Jeżeli każdy z nas będzie kupował to, co wyprodukują sadownicy i rolnicy, wytworzą nasze zakłady i będzie korzystał z usług świadczonych przez lubelskie firmy - przyczyni się bezpośrednio do zwiększenia liczby miejsc pracy.

Kampania „Łączy nas Marka Lubelskie" jest prowadzona w całym województwie lubelskim i obejuje ekspozycję billboardów (100 nośników), kolportaż ulotek do skrzynek pocztowych i w galeriach handlowych (500.000 sztuk), spoty w TVP Lublin (60 emisji przed i po głównym wydaniu Panoramy), spoty radiowe (sześć stacji o zasięgu lokalnym) oraz reklamę prasową (lokalne dzienniki i tygodniki).

Program Marka Lubelskie wystartował w 2007 roku. - Znak „Marka Lubelskie" widnieje już na 37 opakowaniach producentów z województwa lubelskiego. Pokazuje to, jak duży potencjał drzemie w tym regionie. Reprezentuje nas już nie tylko branża spożywcza, ale także sportowa, medyczna czy IT- podkreślał marszałek Sławomir Sosnowski - produkty i usługi tych firm znane są odbiorcom z województwa, Polski i świata.

Program Marka Lubelskie ma na celu promocję najlepszych przedsiębiorstw z regionu oraz wytwarzanych przez nich produktów i usług. Laureaci kolejnych edycji otrzymują prawo posługiwania się unikalnym znakiem towarowym - Marka Lubelskie, będącym symbolem jakości, innowacyjności i dbałości o środowisko naturalne.

Koszt kampanii, którą na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego prowadzi konsorcjum firm Modart Marcin Komadowski oraz Corner Media sp. z o.o., wynosi 544 tys. zł, z czego 85 proc. pochodzi z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego.

- Zobacz spot promocyjny


Źródło informacji i wykorzystane materiały - lubelskie.pl - Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

Czytany 755 razy

Reklama

Pogoda w Zamościu

Zamość

Google Translate

Bulgarian Croatian Czech English French German Hebrew Hungarian Italian Japanese Lithuanian Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian

Strefa usług

Our website is protected by DMC Firewall!