Łączy nas Marka Lubelskie

Dział : Życie społeczne Dodane przez -   20 październik 2014 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
Marszałek Sławomir Sosnowski i wicemarszałek Krzysztof Grabczuk na konferencji prasowej otwierającej nową kampanię Marki Lubelskie Marszałek Sławomir Sosnowski i wicemarszałek Krzysztof Grabczuk na konferencji prasowej otwierającej nową kampanię Marki Lubelskie

2 października, w całym województwie lubelskim, wystartowała kampania promocyjno-informacyjna programu Marka Lubelskie. Główne hasło kampanii - „Łączy nas Marka Lubelskie" - ma podkreślać, że każdy z nas, jako konsument, poprzez kupowanie lubelskich produktów i usług ma bezpośredni wpływ na rozwój gospodarki województwa. 

- W województwie lubelskim mieszka ponad 2 miliony osób - mówi Krzysztof Grabczuk, wicemarszałek województwa lubelskiego. - Jeżeli każdy z nas będzie kupował to, co wyprodukują sadownicy i rolnicy, wytworzą nasze zakłady i będzie korzystał z usług świadczonych przez lubelskie firmy - przyczyni się bezpośrednio do zwiększenia liczby miejsc pracy.

Kampania „Łączy nas Marka Lubelskie" jest prowadzona w całym województwie lubelskim i obejuje ekspozycję billboardów (100 nośników), kolportaż ulotek do skrzynek pocztowych i w galeriach handlowych (500.000 sztuk), spoty w TVP Lublin (60 emisji przed i po głównym wydaniu Panoramy), spoty radiowe (sześć stacji o zasięgu lokalnym) oraz reklamę prasową (lokalne dzienniki i tygodniki).

Program Marka Lubelskie wystartował w 2007 roku. - Znak „Marka Lubelskie" widnieje już na 37 opakowaniach producentów z województwa lubelskiego. Pokazuje to, jak duży potencjał drzemie w tym regionie. Reprezentuje nas już nie tylko branża spożywcza, ale także sportowa, medyczna czy IT- podkreślał marszałek Sławomir Sosnowski - produkty i usługi tych firm znane są odbiorcom z województwa, Polski i świata.

Program Marka Lubelskie ma na celu promocję najlepszych przedsiębiorstw z regionu oraz wytwarzanych przez nich produktów i usług. Laureaci kolejnych edycji otrzymują prawo posługiwania się unikalnym znakiem towarowym - Marka Lubelskie, będącym symbolem jakości, innowacyjności i dbałości o środowisko naturalne.

Koszt kampanii, którą na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego prowadzi konsorcjum firm Modart Marcin Komadowski oraz Corner Media sp. z o.o., wynosi 544 tys. zł, z czego 85 proc. pochodzi z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego.

- Zobacz spot promocyjny


Źródło informacji i wykorzystane materiały - lubelskie.pl - Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

Czytany 828 razy

Reklama

Pogoda w Zamościu

Przewaga chmur

1°C

Zamość

Przewaga chmur

Wilgotność: 58%

Wiatr: 11.27 km/h

Google Translate

Bulgarian Croatian Czech English French German Hebrew Hungarian Italian Japanese Lithuanian Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian

Strefa usług

Our website is protected by DMC Firewall!