Spotkanie z "Supernianią" w Krasnymstawie

Dział : Życie społeczne Dodane przez -   19 październik 2014 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
Spotkanie z "Supernianią" w Krasnymstawie Spotkanie z "Supernianią" w Krasnymstawie

Burmistrz Krasnegostawu Andrzej Jakubiec zaprasza wszystkich rodziców i opiekunów dzieci z Krasnegostawu na spotkanie ze znaną "Supernianią". W ramach akcji Akademia Rodzica znany psycholog Dorota Zawadzka odwiedzi Krasnystaw, aby pomóć krasnostawskim rodzicom rozwiązać ich problemy z dziećmi i podpowiedzieć jak nie popełniać błędów wychowawczych. Spotkanie odbędzie się 21 października 2014 r. o godz. 17:00 w Sali Konferencyjnej Krasnostawskiego Domu Kultury.

Podczas spotkań Dorota Zawadzka opowiada między innymi o partnerstwie w związkach, sile drzemiącej w każdej z kobiet i potrzebie pewności siebie. Spotkania z "Supernianią" to wyjątkowa przestrzeń do poznania własnej siebie, zaczerpnięcia nowych wartości i okazja do nowego spojrzenia na sytuację.

Dorota Zawadzka - Psycholog rozwojowy. Autorka oraz współautorka wielu programów telewizyjnych. Dużą popularność przyniósł jej program „Superniania” emitowny w latach 2006 – 2008. Ekspertka w kwestii wychowania i autorka poradników dla rodziców. Współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi. Od lipca 2011 roku jest doradcą Rzecznika Praw Dziecka. Współautorka projektu „Bezpieczne media”.


Źródło informacji i wykorzystane materiały - krasnystaw.pl  - Miasto Krasnystaw

Czytany 685 razy

Reklama

Pogoda w Zamościu

Przewaga chmur

1°C

Zamość

Przewaga chmur

Wilgotność: 58%

Wiatr: 11.27 km/h

Google Translate

Bulgarian Croatian Czech English French German Hebrew Hungarian Italian Japanese Lithuanian Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian

Strefa usług

Our website is protected by DMC Firewall!