Spotkanie z "Supernianią" w Krasnymstawie

Dział : Życie społeczne Dodane przez -   19 październik 2014 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
Spotkanie z "Supernianią" w Krasnymstawie Spotkanie z "Supernianią" w Krasnymstawie

Burmistrz Krasnegostawu Andrzej Jakubiec zaprasza wszystkich rodziców i opiekunów dzieci z Krasnegostawu na spotkanie ze znaną "Supernianią". W ramach akcji Akademia Rodzica znany psycholog Dorota Zawadzka odwiedzi Krasnystaw, aby pomóć krasnostawskim rodzicom rozwiązać ich problemy z dziećmi i podpowiedzieć jak nie popełniać błędów wychowawczych. Spotkanie odbędzie się 21 października 2014 r. o godz. 17:00 w Sali Konferencyjnej Krasnostawskiego Domu Kultury.

Podczas spotkań Dorota Zawadzka opowiada między innymi o partnerstwie w związkach, sile drzemiącej w każdej z kobiet i potrzebie pewności siebie. Spotkania z "Supernianią" to wyjątkowa przestrzeń do poznania własnej siebie, zaczerpnięcia nowych wartości i okazja do nowego spojrzenia na sytuację.

Dorota Zawadzka - Psycholog rozwojowy. Autorka oraz współautorka wielu programów telewizyjnych. Dużą popularność przyniósł jej program „Superniania” emitowny w latach 2006 – 2008. Ekspertka w kwestii wychowania i autorka poradników dla rodziców. Współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi. Od lipca 2011 roku jest doradcą Rzecznika Praw Dziecka. Współautorka projektu „Bezpieczne media”.


Źródło informacji i wykorzystane materiały - krasnystaw.pl  - Miasto Krasnystaw

Czytany 642 razy

Reklama

Pogoda w Zamościu

Zamość

Google Translate

Bulgarian Croatian Czech English French German Hebrew Hungarian Italian Japanese Lithuanian Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian

Strefa usług

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd